SKÅLAR, VASER samt LOCKASK, 7 delar. Keramik, Bland annat Danmark. 1900-tal.

457761. SKÅLAR, VASER samt LOCKASK, 7 delar. Keramik, Bland annat Danmark. 1900-tal.

Aluminia, L. Hjorth med mera. Höjd 4-14 cm.

Smärre krackelyr på lockask. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 321