BESTICK, silver, 30 delar. Vikt ca 400 gram.

457748. BESTICK, silver, 30 delar. Vikt ca 400 gram.

12 tårtgafflar, 12 kaffeskedar, 6 mockaskedar. Svenska importstämplar. Längd 10-14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 377