HYLLSYSTEM, "Pira" Design Olof Pira, String, 1950-tal.

457719. HYLLSYSTEM, "Pira" Design Olof Pira, String, 1950-tal.

Ljus ek. Två hyllplan, längd 90, bredd 20. Vitrinskåp, längd 88, bredd 20. Skåpsdel med sex lådor, längd 90, bredd 40. Två gavlari lackerad metall, höjd 202 cm.

Slitage. Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Någon fläck.

Antal besök: 1 083