GOLVLAMPA, smidesjärn, 1900-talets början.

457688. GOLVLAMPA, smidesjärn, 1900-talets början.

Höj- och sänkbar. Ställbar ljuspunkt. Höjd ca 110-160 cm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage. Färgfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 348