SKYLTDOCKA, Hindsgaul, Copenhagen. 1900-talets fjärde kvartal.

457682. SKYLTDOCKA, Hindsgaul, Copenhagen. 1900-talets fjärde kvartal.

Höjd ca. 175 cm. Märkt med 95 på nacke.

Bruksslitage. Smärre fläckar/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 512