ANNA GRETA SJÖQUIST. matta, röllakan, monogramsignerad AGS, ca 230 x 160 cm.

457522. ANNA GRETA SJÖQUIST. matta, röllakan, monogramsignerad AGS, ca 230 x 160 cm.

Mönstrad med röda influenser.

Slitage, fläckar, fransskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönstrad med röda influenser.

Antal besök: 655