TALLRIKAR, 8 st, porslin, Ronneby Brunn, Alf Jarnestad, Upsala Ekeby, Rörstrand och Gustavsberg, 1900-tal.

457504. TALLRIKAR, 8 st, porslin, Ronneby Brunn, Alf Jarnestad, Upsala Ekeby, Rörstrand och Gustavsberg, 1900-tal.

Diameter 24 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 942