SALTKAR MED SKED, 1 par, silver, William Gibson & John Langman, England, 1800-talets slut. Vikt 108 g.

457498. SALTKAR MED SKED, 1 par, silver, William Gibson & John Langman, England, 1800-talets slut. Vikt 108 g.

Rund form på tre tassfötter. Dekor av blommor och bladverk. Instatser av blått glas. Höjd ca 3 cm.

Ytslitage. Något sneda. Ej tillhörande skedar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 622