PIEDESTAL OCH GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

45749. PIEDESTAL OCH GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

Piedestal, vitmålad, höjd 90.
Golvlampa, brunbetsad björk och metall, höjd 140 cm.

Bruksslitage, lampan ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal, vitmålad, höjd 90.

Antal besök: 1 074