ARMBANDSUR, dam, Rutina, quartz, boett gulddouble, armband 18k guld.

457371. ARMBANDSUR, dam, Rutina, quartz, boett gulddouble, armband 18k guld.

Armbandsur, urverk Harley cal. 672, urtavla diameter ca 17 mm.
Armband stämplad ÄSA Stockholm 1968, bredd 8 mm.
Längd ca 20,5 cm.
Total vikt inkl verk ca 26,4 gram.

Boett med kraftigt slitage. Montage för armband av gulddouble.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20,5 cm.

Antal besök: 2 118