HALSBAND, 18k guld, 1900/2000-tal.

457358. HALSBAND, 18k guld, 1900/2000-tal.

Bissmarck. Bredd ca 5 mm.
Längd ca 39,5 cm.
Vikt ca 21,1 gram.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bissmarck. Bredd ca 5 mm.
Längd ca 39,5 cm.
Vikt ca 21,1 gram.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 559