OVE SVEDIN. Landskap, olja på duk, signerad.

457351. OVE SVEDIN. Landskap, olja på duk, signerad.

44 x 64 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 7 557