BORD, Stolab, 1900-tal.

BORD, Stolab, 1900-tal.
457342. BORD, Stolab, 1900-tal.

Längd 124 cm
Bredd 75 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 124 cm
Bredd 75 cm
Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 446