SVEN ERIK STORM. Olja på pannå, färgspektakel, signerad.

457180. SVEN ERIK STORM. Olja på pannå, färgspektakel, signerad.

40 x 30 cm.

Smärre slitage samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 503