VÄGGARMATURER, ett par. Porslin och glas. IFÖ 6005, 1950-tal.

457150. VÄGGARMATURER, ett par. Porslin och glas. IFÖ 6005, 1950-tal.

Höjd ca. 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 977