SMINKBORD, fanérat med teak, 1900-talets tredje kvartal.

457147. SMINKBORD, fanérat med teak, 1900-talets tredje kvartal.

Mässingsklädda fötter. Tre lådor med mässingshandtag. Pyramidformat spegelglas. Handspegel medföljer.
Längd 94 cm.
Bredd 40 cm.
Totalhöjd 121 cm.

Bruksslitage, märken, smärre skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 94 cm.
Bredd 40 cm.
Totalhöjd 121 cm.

Antal besök: 255