SAMLING BIJOUTERIER samt KLOCKOR, 1900-tal.

457130. SAMLING BIJOUTERIER samt KLOCKOR, 1900-tal.

2 st damur quartz, 2st pärlcollierer, samt diverse halsband, armband samt clips örhängen.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 349