VIKSKÄRM, med motiv av Geishor i relief, Kina, 1900-tal.

45712. VIKSKÄRM, med motiv av Geishor i relief, Kina, 1900-tal.

4 skärmdelar. Ca 64,5 x 102 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 147