OFFICERSVÄRJA, för amerikanska flottan, Vanguard, Toledo, Spanien, 1960/70-tal.

45706. OFFICERSVÄRJA, för amerikanska flottan, Vanguard, Toledo, Spanien, 1960/70-tal.

Längd ca 97 cm, klinga ca 83,5 cm.

Obetydligt slitage. Fodral med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 403