SCARVES, 16 st samt SJAL, 3 st. Blandade tillverkare och material. Bland annat siden. 1900-tal.

457041. SCARVES, 16 st samt SJAL, 3 st. Blandade tillverkare och material. Bland annat siden. 1900-tal.

Sjal, Pashmina.
Slalar, Leonari, En Vogue, picassomotiv (3 st),Louise Madelene Paris, De Laroche, Robert William, Borbonese med mera.

Enstaka smärre fläckar. En scarf med flertalet fläckar. Några dragna trådar. Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sjal, Pashmina.

Antal besök: 882