BOKHYLLA, 2 sektioner, Arne Vodder, Vamo, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

457036. BOKHYLLA, 2 sektioner, Arne Vodder, Vamo, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Med sex lådor samt två hyllplan. Fyra skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Ena sektionen hakas på den andra. Brännmärkt Vamo Design: Anton Borg & Arne Vodder Denmark.
Mått per sektion:
Längd 110 cm.
Bredd 48,5 cm.
Höjd 138 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått per sektion:
Längd 110 cm.
Bredd 48,5 cm.
Höjd 138 cm.

Antal besök: 1 550