KRYDDBURKAR, 3 delar, bl.a. Gustavsberg, 1900-tal.

456888. KRYDDBURKAR, 3 delar, bl.a. Gustavsberg, 1900-tal.

3 ställ med kryddburkar.

Slitage, skador, en med annorlunda kryddburk.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ställ med kryddburkar.

Antal besök: 501