BYRÅ, Förenades Möbler Fabrik, Linköping, 1900-talets mitt.

456872. BYRÅ, Förenades Möbler Fabrik, Linköping, 1900-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Fyra lådor. Delvis räfflad dekor. Längd 100. Bredd 46. Höjd 68 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 536