MAT och KAFFESERVIS, 67 delar, porslin, Alfreda Blocho, 1900-tal.

456861. MAT och KAFFESERVIS, 67 delar, porslin, Alfreda Blocho, 1900-tal.

12 kaffekoppar
11 kaffefat
11 assietter
11 mattallrikar
11 djupa tallrikar
11 mindre assietter
karott
uppläggningsfat.

Bruksslitage. En kopp med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar
11 kaffefat
11 assietter
11 mattallrikar
11 djupa tallrikar
11 mindre assietter
karott
uppläggningsfat.

Antal besök: 7 752