GOLVLAMPA, teak och mässing, 1900-talets mitt.

456859. GOLVLAMPA, teak och mässing, 1900-talets mitt.

Höjd 147 cm.

Smärre slitage, fot med smuts och märken samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 147 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 290