BORDSLYSTER, förgylld.

BORDSLYSTER, förgylld.
456835. BORDSLYSTER, förgylld.

Höjd 37 cm
Bredd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm
Bredd 26 cm.

Bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 345