VITRINSKÅP, 1800-tal.

VITRINSKÅP, 1800-tal.
45682. VITRINSKÅP, 1800-tal.

Ek. Dekor av voluter och växter. Två dörrpar varav ett i glas samt lådor. Längd 166, bredd 58, höjd 260 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
45682. VITRINSKÅP, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 1 354