LOCK, BESLAG samt LOD, bl.a. koppar.

456784. LOCK, BESLAG samt LOD, bl.a. koppar.

Lock till diverse kopparföremål. beslag till bl.a. möbler, lod till klockor.

Slitage, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, bucklor.

Antal besök: 421