EVA HOLMBERG JACOBSSON. Olja på pannå, Vy över sydländskt landskap,signerad Eva Holmberg J-n, daterad -70.

456724. EVA HOLMBERG JACOBSSON. Olja på pannå, Vy över sydländskt landskap,signerad Eva Holmberg J-n, daterad -70.

50 x 41 cm.

Mycket litet färgbortfall i nedre vänster hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 41 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 438