BORD, mässing, underdel, empire-stil, 1900-tal.

456722. BORD, mässing, underdel, empire-stil, 1900-tal.

Längd 94 cm. Bredd 46 cm. Höjd 52.5 cm.

Skiva saknas.
Rost på bordsunderrrede/ej mässing. Bruksslitage. Mässing ärgad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva saknas.

Antal besök: 905