KNUD ANDERSEN. Olja på duk samt blandteknik, signerade och daterade 1954.

456712. KNUD ANDERSEN. Olja på duk samt blandteknik, signerade och daterade 1954.

Olja på duk 47,5 x 27,5.
Blandteknik 26,5 x 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk 47,5 x 27,5.
Blandteknik 26,5 x 22 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 485