KNUD ANDERSEN. Fartyg på väg mot hamn. Olja på duk, signerad och daterad 1955.

456704. KNUD ANDERSEN. Fartyg på väg mot hamn. Olja på duk, signerad och daterad 1955.

70 x 82,5 cm.

Fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 82,5 cm.

Fläckar, repor.

Antal besök: 2 479