ERICOFON, sk. Kobratelefon, SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talet första hälft.

45668. ERICOFON, sk. Kobratelefon, SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talet första hälft.

Höjd 21,5 - 33 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21,5 - 33 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 823