ISHINK, Hollandia Plate, med gravyr "Strand", 1900-tal.

456671. ISHINK, Hollandia Plate, med gravyr "Strand", 1900-tal.

Höjd 29 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 737