STEGPALL, trä, 1900-tal.

STEGPALL, trä, 1900-tal.
456645. STEGPALL, trä, 1900-tal.

Pall med tre steg, höjd 81 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 685