BOKHYLLA, teak/bok, 1900-talets mitt.

456644. BOKHYLLA, teak/bok, 1900-talets mitt.

2 sektioner med mitthylla. Längd 297, bredd 35, höjd 170 cm.

Bruksslitage samt fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 630