BORDSLAMPA, så kallad bouillotte, Armatur Hantverk, Tibro, 1900-talets slut.

456611. BORDSLAMPA, så kallad bouillotte, Armatur Hantverk, Tibro, 1900-talets slut.

3 ljuspunkter.
Skärmens diameter ca 31 cm. Höjd ca 56 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljuspunkter.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 564