MATSALSGRUPP, vitmålad, rokokostil, tidigt 1900-tal.

456593. MATSALSGRUPP, vitmålad, rokokostil, tidigt 1900-tal.

6 stolar samt två infällda skivor. Bordets längd 139-256, bredd 110, höjd 79 cm.

Bruksslitage, bordsskivan något slagen samt sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589