RYAMATTOR, 4 st, 1900-tal.

456562. RYAMATTOR, 4 st, 1900-tal.

Blå botten, 90x185 cm.
Blåvit, 70x140 cm.
Rutig blåvitbrun, 55x92 cm.
Melerad med grå botten, 55x95 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå botten, 90x185 cm.
Blåvit, 70x140 cm.
Rutig blåvitbrun, 55x92 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 634