URNA, porslin, märkt Äkta Polerguld "Import", 1900-tal.

456486. URNA, porslin, märkt Äkta Polerguld "Import", 1900-tal.

Höjd 32 cm.

Slitage, repor, mikronagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Antal besök: 1 343