Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, 1 par, porslin, fruktplockande män, Sitzendorf, 1900-tal.
456448. FIGURINER, 1 par, porslin, fruktplockande män, Sitzendorf, 1900-tal.
Höjd 13,5 - 14,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 13,5 - 14,5 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
366