GRÄDDKANNA samt PUNCHMUGGAR, 6 st, silver, 1800-tal resp 1900-tal. Ca 300 gram.

456379. GRÄDDKANNA samt PUNCHMUGGAR, 6 st, silver, 1800-tal resp 1900-tal. Ca 300 gram.

Gräddkannan i nyrokoko. Punchmuggarna med hänklar. Höjd 4-17 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 301