SIDEBOARD, ur Björn Hulténs Västkust-serie, Bofyra AB, Ulricehamn, 1900-talets mitt.

456339. SIDEBOARD, ur Björn Hulténs Västkust-serie, Bofyra AB, Ulricehamn, 1900-talets mitt.

Fanerat med ek. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Längd 190. Bredd 46. Höjd 72 cm.

Slitage. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något fläckad skiva.

Antal besök: 1 089