Parti LEKSAKER 1990-tal från Östeuropa. Mestadels originalkartonger.

45624. Parti LEKSAKER 1990-tal från Östeuropa. Mestadels originalkartonger.

Dockor bland andra Barbie och Midge.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 862