BÄDDSOFFA, teak, 1950/60-tal.

456202. BÄDDSOFFA, teak, 1950/60-tal.

Längd 202, bredd 85, rygghöjd 77, sitthöjd 41, sittdjup 48 cm.

Bruksslitage, tyget med fläckar, stomme med fanerbortfall på vardera kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 224