FIGURINER, 2 st, porslin, kvinna med hund, kvinna med boll, Schaubach Kunst, Germany, 1900-tal.

456181. FIGURINER, 2 st, porslin, kvinna med hund, kvinna med boll, Schaubach Kunst, Germany, 1900-tal.

Kvinna med hund, höjd 26 cm.
Kvinna med boll, höjd 25,5 cm.

Slitage, ytsmuts, märken. Högsta figurinen med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinna med hund, höjd 26 cm.

Antal besök: 1 147