FIGURIN, porslin, kvinna till häst, Paul Scheurich, Hutschenreuther, 1900-tal.

456086. FIGURIN, porslin, kvinna till häst, Paul Scheurich, Hutschenreuther, 1900-tal.

Signerad samt daterad 35 på sockel.
Höjd ca 47 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 47 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 449