SÄNGAR, ett par, Hästens, ställbara, samtida, 90 cm.

456064. SÄNGAR, ett par, Hästens, ställbara, samtida, 90 cm.

Två ställbara sängar med bäddmadrass, hårdhet medium
Längd 210, bredd 90 cm.

Smärre slitage samt mindre tygskador längs kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 210, bredd 90 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 236