BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

456057. BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 104, djup 49, höjd 89 cm.

Slitage, märken och färgbortfall, renoverad och kompletterad, senare beslag och bemålning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 373