FRUKTSERVIS 15 delar, porslin, Hackefors, 1950/60-tal.

456048. FRUKTSERVIS 15 delar, porslin, Hackefors, 1950/60-tal.

Assietter och fat med dekor av frukter och bär, rokokomodell med guldkant.
12 st assietter 19 cm diameter.
1 st fat 25 cm.
2 st fat 31,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st fat 25 cm.
2 st fat 31,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 117